Agroline » Kohteen pellot ja rakennukset maatalouskäyttöön huutokaupat » Kohteen lentokonesuojat huutokaupat » Kohteen metalliset hallit huutokaupat » Kohteen Best metalliset hallit huutokaupat » Uudet Best Machinery metallinen halli »

Huutokaupassa myytävät Best Machinery metallinen halli

Best Machinery
huutokauppa
Ota yhteyttä myyjään
Soittakaa minulle takaisin
Uudet Best Machinery metallinen halli - Agroline
Uudet Best Machinery metallinen halli | Kuva 1 - Agroline
Uudet Best Machinery metallinen halli | Kuva 2 - Agroline
Uudet Best Machinery metallinen halli | Kuva 3 - Agroline
Uudet Best Machinery metallinen halli | Kuva 4 - Agroline
Uudet Best Machinery metallinen halli | Kuva 5 - Agroline
Uudet Best Machinery metallinen halli | Kuva 6 - Agroline
Uudet Best Machinery metallinen halli | Kuva 7 - Agroline
Uudet Best Machinery metallinen halli | Kuva 8 - Agroline
Uudet Best Machinery metallinen halli | Kuva 9 - Agroline
Uudet Best Machinery metallinen halli | Kuva 10 - Agroline
Uudet Best Machinery metallinen halli | Kuva 11 - Agroline
Uudet Best Machinery metallinen halli | Kuva 12 - Agroline
Kiinnostuitko ilmoituksesta?
Pyydä enemmän valokuvia
1/12
Hinta:
— (huutokauppa)
siirry huutokauppaan
Ilmoita minulle, kun hinta muuttuu
Merkki: Best
Malli: Machinery
Valmistusvuosi: 2026
Nettopaino: 8 000 kg
Sijainti: Yhdistynyt kuningaskunta Dromore
Huutokauppa 1
Suorituspäivä: 2026-08-28 12:00
Päättymispäivä: 2026-08-29 19:00
Julkaistu: 4.8.2026
Agroline ID: WX51819
Kuvaus
Kokonaismitat: 30 m × 15 m × 4,5 m
Kunto
Kunto: uusi
Lisätietoja
VIN: 100368497
Varastossa 1

Lisätietoja — Uudet Best Machinery metallinen halli

Unused 2026 Best Machinery 30m x 15m x 4.5m High Strength Steel Framed Building - 100368497
Pyydä lisätietoja
Tärkeää
Myyjän antama kuvaus. Tarkista kaikki tiedot suoraan myyjältä.
Ostovinkkejä
Turvallisuusvinkkejä
Myyjän tarkistaminen

Jos päätät ostaa koneen alhaisella hinnalla, varmista, että olet yhteyksissä sen todellisen myyjän kanssa. Etsi mahdollisimman paljon tietoa koneen omistajasta. Yksi huijaustapa on esiintyä jonakin todellisena yrityksenä. Jos jokin asia epäilyttää sinua, ilmoita asiasta meille palautelomakkeen kautta, jotta voimme seurata asiaa.

Hinnan tarkastaminen

Tarkista ennen kauppojen tekemistä useita myynti-ilmoituksia, jotta saat yleiskuvan kyseessä olevan koneen keskimääräisestä hinnasta. Jos valitsemasi ilmoituksen hinta on huomattavasti vastaavanlaisia ilmoituksia alhaisempi, harkitse kauppoja tarkkaan. Merkittävä hintaero voi viitata piileviin vikoihin tai myyjän vilpilliseen käytökseen.

Älä osta tuotetta, jonka hinta eroaa huomattavasti muiden samanlaisten tuotteiden hinnoista.

Älä suostu epäilyttäviin vaatimuksiin tai ennakkomaksuihin. Jos jokin kaupoissa epäilyttää sinua, kysy rohkeasti lisätietoja, pyydä koneesta lisää kuvia tai asiakirjoja, tarkista asiakirjojen aitous ja esitä kysymyksiä.

Epäilyttävä ennakkomaksu

Tämä on petosten yleisin tyyppi. Myyjä saattaa pyytää sinua maksamaan tietynsuuruisen ennakkomaksun "varatakseen" koneen sinulle. Kun huijari on saanut rahat, hän katoaa, etkä enää kuule hänestä.

Maksupetoksia voi tapahtua esimerkiksi seuraavissa tapauksissa:
  • Ennakkomaksu
  • Älä tee ennakkomaksua ilman papereita, jotka vahvistavat rahansiirron, jos myyjä on ollut mielestäsi epäilyttävä viestintänne aikana.
  • Siirto "omaisuudenhoitajan" tilille
  • Tämän tulisi saada hälytyskellot soimaan: olet todennäköisesti tekemisissä huijarin kanssa.
  • Siirto yritystilille, jonka haltijan nimi muistuttaa toisen yrityksen nimeä
  • Huijarit saattavat yrittää esiintyä jonakin tunnettuna yrityksenä, jolloin yrityksen nimi on lähes sama kuin tunnetun yrityksen. Älä siirrä varoja, jos yrityksen nimi on epäilyttävä.
  • Omien tietojen vaihtaminen oikealta yritykseltä tulevaan laskuun
  • Varmista ennen maksamista, että laskun tiedot ovat oikein ja että ne viittaavaat kyseessä olevaan yritykseen.
Löysitkö virheen?
Ilmoita epäilyttävistä tapauksista meille
Turvallisuusvinkkejä
Samankaltaiset ilmoitukset
huutokauppa Huutokauppa
Metallinen halli
2026
Kunto uusi
Yhdistynyt kuningaskunta, Dromore
EURO AUCTIONS UK Ltd
Ota yhteyttä myyjään
huutokauppa Huutokauppa
Metallinen halli
2026
Kunto uusi
Yhdistynyt kuningaskunta, Dromore
EURO AUCTIONS UK Ltd
Ota yhteyttä myyjään
huutokauppa Huutokauppa
Metallinen halli
2026
Kunto uusi
Yhdistynyt kuningaskunta, Dromore
EURO AUCTIONS UK Ltd
Ota yhteyttä myyjään
Myytkö koneita tai ajoneuvoja?
Tee se meidän kanssamme!
huutokauppa Huutokauppa
Metallinen halli
2026
Kunto uusi
Yhdistynyt kuningaskunta, Dromore
EURO AUCTIONS UK Ltd
Ota yhteyttä myyjään
huutokauppa Huutokauppa
Metallinen halli
2026
Kunto uusi
Yhdistynyt kuningaskunta, Dromore
EURO AUCTIONS UK Ltd
Ota yhteyttä myyjään
huutokauppa Huutokauppa
Metallinen halli
2026
Kunto uusi
Yhdistynyt kuningaskunta, Dromore
EURO AUCTIONS UK Ltd
Ota yhteyttä myyjään
huutokauppa Huutokauppa
Metallinen halli
2026
Kunto uusi
Yhdistynyt kuningaskunta, Dromore
EURO AUCTIONS UK Ltd
Ota yhteyttä myyjään
huutokauppa Huutokauppa
Metallinen halli
2026
Kunto uusi
Yhdistynyt kuningaskunta, Dromore
EURO AUCTIONS UK Ltd
Ota yhteyttä myyjään
huutokauppa Huutokauppa
Metallinen halli
2026
Kunto uusi
Yhdistynyt kuningaskunta, Dromore
EURO AUCTIONS UK Ltd
Ota yhteyttä myyjään
huutokauppa Huutokauppa
Metallinen halli
2026
Kunto uusi
Yhdistynyt kuningaskunta, Dromore
EURO AUCTIONS UK Ltd
Ota yhteyttä myyjään
huutokauppa Huutokauppa
Metallinen halli
2026
Kunto uusi
Yhdistynyt kuningaskunta, Dromore
EURO AUCTIONS UK Ltd
Ota yhteyttä myyjään
huutokauppa Huutokauppa
Metallinen halli
2026
Yhdistynyt kuningaskunta, Dromore
EURO AUCTIONS UK Ltd
Ota yhteyttä myyjään
huutokauppa Huutokauppa
Metallinen halli
2026
Kunto uusi
Yhdistynyt kuningaskunta, Dromore
EURO AUCTIONS UK Ltd
Ota yhteyttä myyjään
huutokauppa Huutokauppa
Metallinen halli
2026
Kunto uusi
Yhdistynyt kuningaskunta, Dromore
EURO AUCTIONS UK Ltd
Ota yhteyttä myyjään
huutokauppa Huutokauppa
Metallinen halli
2026
Kunto uusi
Yhdistynyt kuningaskunta, Dromore
EURO AUCTIONS UK Ltd
Ota yhteyttä myyjään